O NAS

Wybór miejscówki na wakacyjny wyjazd zawsze jest sporym wyzwaniem. Zwłaszcza, gdy interesuje Cię wynajem domków nad morzem, poszukiwania powinieneś rozpocząć już kilka miesięcy przed planowanym pobytem. Jeżeli zależy Ci na spokojnej miejscowości i niewielkiej odległości od plaży, odkryj uroki Sarbinowa, rezerwując noclegi w obiekcie Lazur. noclegi w SarbinowieW pasie polskiego wybrzeża zlokalizowanych jest wiele miast, miasteczek i wsi. Niemal wszystkie w okresie letnim są otwarte na turystów, wabiąc ich bliskością morza, lokalnymi specjałami, zapleczem rozrywkowym i rekreacyjnym. Niektóre tętnią życiem, inne pozwalają się wyciszyć i zrelaksować. Kiedy już zadecydujesz, w jakim stylu chcesz wypoczywać, czas na wynajem domków nad morzem. Oprócz obiektów wolnostojących masz do wyboru pokoje, mieszkania, apartamenty, miejsca na polach biwakowych czy kempingach. Podróżującym z rodziną szczególnie polecamy noclegi w Sarbinowie. Znajdujący się tutaj obiekt Lazur dostosowany jest do potrzeb osób dorosłych, młodzieży i dzieci — wszystkich, którzy marzą o aktywnych wakacjach, w spokojnej rodzinnej atmosferze.

Dlaczego warto wybrać noclegi w Sarbinowie?

Sarbinowo to piękna, typowo letniskowa wieś w województwie zachodniopomorskim. Ciągnąca się kilometrami piaszczysta plaża z przylegającą promenadą są największą tutejszą atrakcją. Łatwy dostęp do morza jest tym, na czym zależy wielu turystom – zwłaszcza osobom, które podróżują z małymi dziećmi. To oni najczęściej szukają noclegów w Sarbinowie, które są zlokalizowane w niewielkiej odległości od plaży. Dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazdy doskonałą opcją będą domki w Sarbinowie w obiekcie Lazur. Znajdują się one zaledwie 300 metrów od morza, zatem tylko kilkuminutowy spacer dzieli Twoje łóżko od leżaka skąpanego w promieniach słońca. Kuszące, prawda? Sarbinowo wyróżnia się nie tylko przepiękną przyrodą. Piaszczysta plaża, czysta woda, duże połacie lasów i terenów zielonych to tylko część tutejszych atrakcji. Decydując się na noclegi w Sarbinowie zyskujesz także:
  • dostęp do lokalnych zabytków —neogotycki kościół, XIX- wieczna chałupa szachulcowa, mur oporowy,
  • możliwość odwiedzenia pobliskich uzdrowisk — Mielna i Ustronia Morskiego,
  • możliwość spacerowania i jeżdżenia rowerem po ciągnących się kilometrami ścieżkach rekreacyjnych i szlakach turystycznych,
  • sąsiedztwo stadniny konnej z opcją nauki jazdy.
Wielu turystów zwraca też uwagę na konkurencyjne ceny za jedzenie, atrakcje czy domki. Wakacje nad morzem dla wielu z nich nierozerwalnie wiążą się z Sarbinowem i jego urokami.

Pokoje — Sarbinowo

W poszukiwaniu noclegów w Sarbinowie sprawdź ofertę ośrodka Lazur. Naszych gości zapraszamy do pokojów, apartamentów oraz domków, które znajdują się na wydmie, tuż przy piaszczystej plaży. Obiekty są nowocześnie urządzone i wyposażone w najważniejsze sprzęty plażowe, podstawowe naczynia i małe AGD, telewizor oraz bezprzewodowy Internet. Teren wokół jest ogrodzony i monitorowany, a rozległy ogród wraz z przylegającym parkingiem całkowicie zaaranżowany z myślą o wczasowiczach w każdym wieku.